e-mail: mr@mrteletechnika.pl  tel. +48502109294
Wykonujemy instalacje okablowania strukturalnego miedzianego i światłowodowego.

Firma MR Teletechnika posiada ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług instalacji miedzianego okablowania strukturalnego. Nasi pracownicy posiadają niejednokrotnie nawet 20-letnią praktykę w instalacji systemów miedzianych kategorii 5E, 6, 6A, 10GbEthernet  (wg. standardów TIA/ISO/EN) oraz zaawansowanych systemów wysokiej wydajności w systemach 40GbEthernet i wyższych na sprzęcie kategorii 7A/7 (wg. standardów ISO/EN). Nie są nam obce zagadnienia systemów okablowania innych niż RJ45 takich jak gniazda TERA (wg.), GG45/ARJ45 (wg.) czy EC7/MMC3000 (wg. standard od 2011).

Nasze instalacje wykonujemy na sprawdzonych rozwiązaniach liderów branży takich jak LEONI (www.leoni-datacomm.com, światowy lider produkcji wiązek kablowych), MOLEX (www.molex.pl, producent sprawdzonych systemów okablowania z ponad 20-letnim doświadczeniem), PANDUIT (www.panduit.com), BKT Elektronik (www.bkte.pl), A-LAN (www.alantec.pl).

Nasze bogate doświadczenie z różnymi systemami pozwoli nam dopasować system odpowiedni do Państwa potrzeb. Od taniego ale pewnego po rozwiązania wysokiej wydajności. Ofertę systemu dopieramy racjonalnie do potrzeb klientów, według ich wskazówek, ale na bazie naszej praktyki.

Nasi pracownicy od wielu lat przechodzą szkolenia …

Jeżeli szukacie Państwo instalatorów, których wiedza nie sprowadza się wyłącznie do podłączenia kabla z gniazdkiem czy rozszycia panela krosowego, ale z fachową wiedzą z zakresu funkcjonowania całego systemu, a przy tym ceniących estetykę instalacji i kulturę pracy to nasza firma jest właściwym wyborem. Prosimy o kontakt.